Знайти суму перших десяти членів геометричної прогресії другий член якої дорівнює 4 а знаменник -1


Ответы на вопрос

Отвечает Кванин Даниил.

Ответ: S₁₀=0.

Объяснение:

b₂=4     q=-1    S₁₀=?

q=b₂/b₁

b₁=b₂/q=4/(-1)=-4

S₁₀=-4*((-1)¹⁰-1)/(-1-1)=-4*(1-1)/(-2)=2*0=0