функцію задано формулою y= - 4x +3. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює -

1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Golovin Semen.

Ответ:

Объяснение:

х= -1    

підставляємо

-4*(-1)+3=4+3=7