Катер пройшов відстань між пристанями за течією річки за 4 год, а назад за 6 годин. Знайдіть

власну швидкість катера, якщо швидкість течії 1.5 км\год

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

4(х+1,5)=6(х-1,5)

4х+6=6х-9

4х-6х=-9-6

-2х=-15

х=7,5

О т в е т 7,5 км/ч