Знайдіть 9-й член арифметичної прогресії, якщо а2 = 9, d = -6:


Ответы на вопрос

Отвечает Терещук Александра.

Ответ:

-33

Объяснение:

a2=a1+d=> 9=a1-6=>a1=15

последовательность убывающая

a9=a1+(n-1)*d=15-6*8=15-48=-33