в арифметичний прогресії перший член дорівнює 7,8. Різниця арифметичної прогресії дорівнює 2,3.

знайти сорок сьомий член

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Вардан.

a₁ = 7,8       d = 2,3

a₄₇ = a₁ + 46d = 7,8 + 46 * 2,3 = 7,8 + 105,8 = 113,6

Ответ : a₄₇ = 113,6