Зведіть рівняння до вигляду (x-n) = m і розв'яжіть його: (x+4)-5= 0;​


Ответы на вопрос

Отвечает Суслинець Маша.

(х + 4) - 5 = 0

х + 4 - 5 = 0

х - 1 = 0

х = 1