Сума двох чисел дорівнює 77,а їх різниця — 15. Знайдіть ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ракинцева Ксюша.

Ответ:

х+у=77

х-у=15

х=77-у

77-у-у=15

77-2у=15

2у=77-15

2у=62

у=31

тогда х= 77-31=46