Обчисліть суму 10 перших членів арифметичної прогресії, перший член якої а1 = - 16, а різниця d=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Юлия.

Ответ:

Объяснение:

формула Sn=(2a1+d(n-1))*n /2,    n=10

S10=(-32+9*3)*10 /2=-5*10/2=-25