Вкладник вніс на два різних рахунки кошти на загальну суму 40000 грн. За першим з них банк

нараховує 10% річних, а за другим 4%. Через рік вкладник отримав 3580 грн прибутку. Яку суму він поклав на кожний з рахунків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Виолетта.

Відповідь:

на першому рахунку 33000 грн, а на другому 7000

Пояснення:

Нехай 1 рахунок = x, тоді 2 р. = y

{0,1x+0,04y=3580

{x+y=40000

x=40000-y

0,1(40000-y)+0,04y=3580

4000-0,1y+0,04y=3580

-0.06y=-420

y=7000

x=40000-7000

x=33000