Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу: 3/√5-√3 CPOЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Ответ:

3\sqrt{5}+3\sqrt{3}/2

Объяснение:

3/\sqrt{5}-\sqrt{3} * \sqrt{5}+\sqrt{3}/\sqrt{5}+\sqrt{3}

3(\sqrt{5}+\sqrt{3})/(\sqrt{5}-\sqrt{3})(\sqrt{5}+\sqrt{3})

3\sqrt{5}+3\sqrt{3}/5-3

3\sqrt{5}+3\sqrt{3}/2