Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу: 4/√5-√3 CPOЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Таня.

Ответ:

Объяснение:

4/(√5-√3)=4(√5+√3) / (√5-√3)(√5+√3)=4(√5+√3) / (√5)²-(√3)²=

=4(√5+√3) /(5-3)= 4(√5+√3) / 2 = 2(√5+√3)