У Марійки було утричі більше грошей, ніж в Олі. Після того як Марійка витратила 18 грн, грошей у

дівчат стало порівну. Скільки грошей мала кожна з дівчат спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогатых Даша.

Ответ:

27 грн у Марiйки, 9 грн у Олi

Объяснение:

Нехай у Олi було x грн, тодi у Марiйки 3*x грн. Після того як Марійка витратила 18 грн, в неi стало 3*х-18 грн, отримуэмо рiвняння:

3*x - 18 = x

3x - x = 18

2x = 18

x = 9 (грн) - було у Олi

3*x = 3*9 = 27 (грн) - було у Марiйки