Знайдіть 20 член арифметичної прогресії, якщо а6=6, а8=10


Ответы на вопрос

Отвечает Масленников Макс.

Ответ:

34

Объяснение:

6=a1+5d

10=a1+7d

(a1+7d)-(a1+5d)=10+6

a1+7d-a1-5d=4

2d=4

d=2

6=a1+5*2

a1=-4

a20=-4+2*19=34