(2x^2-x-1)/(x^2+x-2)=1 Розв`яжіть рівняння;


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анна.

Ответ:

2x^2-x-1/x^2+x-2=1, x не дорівнює -2, х не дорівнює 1

2x^2+x-2x-1/x^2+2-x-2=1

x*(2x+1)-(x-1)/(x+2)*(x-1)=1

2x+1/x+2=1

2x+1=x+2

2x-x=2-1

x=1, x не дорівнює -2, х не дорівнює 1

х є перекреслений нуль

Объяснение:

Удачі:)