1.Розв'язати рівняння 7х²-21=0. Х²+х-42=0. 2х²- 8х. + 11= ,05х²+9х=0. 3х² - 28х + 9 = 0 16х² -

8х+ 1=02. Розкласти на множники квадратний тричлен.Х²+10х -24. 3х²-11х +63. Розв'язати рівнянняХ⁴- 24х -25 =04. Скоротити дріб3а²-5а -2_________а² - 45. Діагональ прямокутника на 8 см більше за одну із сторін і на 4 см більше за другу. Знайдіть сторони прямокутника ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Блажкевич Юра.

Ответ:

7х²-21=0

7(х²-3)=0;х=+/-√3.

5х²+9х=0

х(5х+9)=0; х1=0;х2=-1,8.

Х²+х-42=0.

х1=-7;х2=6(за теоремою Вієта)