З 1 т мідного колчедана, що містить 2,5% міді, отримано 22 кг міді. Скільки відсотків міді вдалося

виділити і скільки відсотків склали збитки?

Ответы на вопрос

Отвечает Ауелбекова Балнур.

Ответ:

Объяснение:

1т= 1000кг

Тоді в 1000 кг мідного колчедана  міститься міді 2,5% , це складає

1000*2,5%: 100%= 25 кг міді, а отримано 22 кг. Складемо пропорцію:

25 кг - 100%

22кг - х

х=22*100%:25= 88% виділили міді

100%- 88%= 12%  склали збитки