Знайдіть значення виразу 14b-(2a+5b-7)+3a, якщо а=4,b=-2. Якій множині належить значення виразу?​


Ответы на вопрос

Отвечает Деркач Дарья.

Ответ: - 7

Объяснение:

14b - (2a + 5b - 7) + 3a =

14b - 2a - 5b + 7 + 3a =

9b + a + 7

a = 4

b = - 2

9b + a + 7  =

9 x (-2) + 4 + 7 =

- 18 + 4 + 7 =

- 14 + 7 =

- 7

Отвечает Питерская Яна.
Якщо а=4, б=-2, то 14б-(2а+5б-7)+3а=-24-(8-10-7)=-24-9=-33