Обчисліть 9 в степені 4m помножити на 9 в степені 2m, якщо m = одна четверта


Ответы на вопрос

Отвечает Кобец Владислава.

Ответ:

18 будет

Объяснение:

тупо изи)

Отвечает Лячко Валентина.

Ответ: 9^(4*m+2*m)=9^(6*m)=9^(6/4)=9^1,5=9*3=27.

Объяснение: