8 1/3 в 7 степені поділити на1 2/3 в 7 степені помножити на1/625 в 2 степені відняти 1/3 в 4

степені помножити на 81 в 2 степені пліз...

Ответы на вопрос

Отвечает Полшкова Рита.

8 1/3=25/3

1 2/3=5/3

1/625=1/5 в 4 степені

81=3 в кубі

скорочуемо дроби25/3:5/3=5

5в 7 степені помножити на (1/5 в 4 степені)піднесено до 2=1/5

1/3 в 4 степмножена на 81в квадраті =3в квадраті = 9

5-9=--4