Обчислити. SinП/8CosП/8 Якшо не ясно це сінус помножити на пі поділити на 8 дробом і помножити на

косинус помножити на піі поділити на вісім дробом Поможіть пліз

Ответы на вопрос

Отвечает Степурко Дана.
Sinπ/8 * cosπ/8=(2sinπ/8 * cosπ/4) *1/2=1/2* sinπ/4=1/2*√2/2=√2*4