Знайдіть розміри майданчика прямокутної форми, якщо його довжина на 2 м менша від подвоєної

ширини, а площа дорівнює 180 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сакара Карина.

Ответ:

Объяснение:

Довжина - x, ширина - y, тоді:

х = 2у - 2

х×у = 180

х = 2у - 2

(2у - 2)×у = 180

х = 2у - 2

2у² - 2y - 180 = 0

D = 4 - 4*2*(-180) = 1444

√D = 38

у₁ = (2 + 38)/2*2 = 10

у₂ = (2-38)//2*2= -9 не підходить.

Довжина - 18м , ширина - 10м.