Дано лінійну функцію у = -2х + 3. Знайдіть значення: 1) у, якщо х = 1,5; -4; -6,5; 2) х, при

якому у = 5; 0; -8.

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Захар.

Ответ:

y=-2*1.5+3        

y=-3+3

y=0

y=-2*(-4)+3

y=8+3

y=11

y=-2*(-6.5)+3

y=13+3

y=16

5=-2x+3

-2x=2

x=-1

0=-2x+3

-2x=-3

x=3/2

x=1.5

-8=-2x+3

-2x=-8-3

x=-11/(-2)

x=5.5