Вставте між чіслами 3 і 7 такі чісла, щоб утворилося арифметична прогресія: а)одне число, б)два

чісла, в)три чісла. Допоможіть зробить.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Макс.

Ответ:

Объяснение:

1) 3, 5, 7

2) 3, 3+d; 3+2d, 7

7=3+3d

d=(7-3)/3=4/3=1 1/3

Тогда первое число 3+1 1/3=

=4 1/3

Второе число 4 1/3+1/3=5 2/3

3, 4 1/3, 5 2/3, 7

3) 3,4,5,6,7