Які два чісла слід встановити між чіслами 2 і 31,25 щоб разом вони утворили геометричну прогресію


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

b_{1}=2\\\\b_{4}=31,25\\\\:\left \{ {{b_{1}*q^{3}=31,25} \atop {b_{1}=2}} \right.\\-------\\q^{3}= 15,625\\\\q=2,5\\\\b_{2} =b_{1}*q=2*2,5=5\\\\b_{3} =b_{2}*q=5*2,5=12,5\\\\Otvet:\boxed{5;12,5}

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 31,25=2*q^3⇒q^3=15,625⇒q=2,5. Тогда искомые числа 2*2,5=5 и 5*2,5=12,5.

Объяснение: