Не виконуючи побудову, знайти координати точки перетину з осями кооринат графіка функції y=-0,75x-21


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

1) с ОУ

х=0

у=-21

(0;-21)

2) с ОX

у=0

-0,75x-21=0

-0,75x=21

x=21/(-0,75)=-28

(-28;0)