Зведіть до спільного знаменника і розв'яжіть рівняння - х +4 /4 + 3(х+8)/8= 2х + 32/ 16. СРОЧНО

ПЛІЗ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!! До 20:25 к.ч 13.03.2021

Ответы на вопрос

Отвечает Володин Григорий.

Ответ:

Зведіть до спільного знаменника і розв'яжіть рівняння

- х +4 /4 + 3(х+8)/8= 2х + 32/ 16

-х+1+3 (х+8)/8=2х+ 2

-8х+8+3х+24=16х+16

-8х-16х+3х=16-24-8

-21х=-16

х=16/21

 

Объяснение:

Отвечает Шестакова Надя.
3x+24:8+x+1=2x+2
4x+4=2x+2
2x=-2
X=-1
Всё