Знайдіть чотири члени геометричної прогресії зі знаменником q , якщо b1=2,q=5


Ответы на вопрос

Отвечает Пыресева Таня.

Ответ:

Объяснение:

b2=2*5=10

b3=2*25=50

b4=2*75=150