Знайдіть шостий член геометричної прогресії (bn) , якщо відомо, що він додатних та b5=1, b7=1/4

а) 1/2б) 1/3в) 1г) 1/4ЕСЛИ МОЖНО С РЕШЕНИЕМ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Папорт Полина.

Ответ:а

Объяснение:

b6^2=b5*b7

b6=1/2