13. Розв'яжи задачу разом Діаметр Місяця 3,5 тис. км, що в 1,5 раза менше задіаметр найбільшого

супутника Юпітера Ганiмеда. Якийдіаметр Ганімеда у тис. км? На скільки діаметр Ганiмедабільший за діаметр Місяця?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ:

5250, 1750

Пошаговое объяснение:

1)3500*1,5=5250(км) - діаметр Ганімеда.

2)5250-3500=1750(км).

Отвечает Маланин Оксана.

Ответ:

Діаметр Ганімеда 5,25тис. км. Діаметр Ганімеда більший за діаметр Місяця на 1,75тис. км.

Пошаговое объяснение:

1) 3,5тис.*1,5=5,25тис.(км)-діаметр Ганімеда;

2) 5,25тис.-3,5тис.=на 1,75тис.(км)-діаметр Ганімеда більший за діаметр Місяця.