X1 i x2 - корені квадратного рівняння х2 + 6х + q = 0.Знайдіть q, якщо x2= 2х1​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

x² + 6x + q = 0

x₁ + x₂ = - 6

x₂ = 2x₁      

x₁ + 2x₁ = - 6

3x₁ = - 6

x₁ = - 2

x₂ = 2x₁ = 2 * (- 2) = - 4

x₂ = - 4

q = x₁ * x₂ = - 2 * (- 4) = 8

Ответ : q = 8