° Функцію задано формулою y=-2x+1. Визначте :1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

- 0,5; 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -0,2; 3) чи проходить графік функції через точку A(3;-14) . помогите пожалуйста, мне нужно сегодня сдать​

Ответы на вопрос

Отвечает Логиновский Илья.

Ответ:

1) у=-2*0,5+1=2

2) -0,2=-2х+1

2х=1,2

х=1,2:2

х=0,6