Знайдіть значення аргументу, про якому значення функції: у=-3х+2 дорівнює-7;0;5​


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Леночка.

Ответ:

1) При y = -7, x = 3

2)При y = 0 ,x = \frac{2}{3}

3)При y = 5, x = -1

Объяснение:

у = -3х + 2

1) y = -7

-7 = -3x + 2

3x = 9 |:3

x = 3

При y = -7, x = 3

2) y = 0

0 = -3x + 2

3x = 2| :3

x = \frac{2}{3}

При y = 0 ,x = \frac{2}{3}

3) y = 5

5 = -3x + 2

3x = -3 |:3

x = -1

При y = 5, x = -1