Знайдіть суму перших дев’яти членів арифметичної прогресії (аn), якщо а1=0,8, d = 2. А) 79,2; Б)

72,9; В) 84,6; Г) 75,96.

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

S9=2a1+d(n-1)/2 • n

S9=2•0,8+2•8/2 • 9

S9 =1,6+16/2 • 9

S9=17,6/2 • 9

S9=158,4/2

S9=79,2

Правильный ответ:А)