2. Температура повітря у п'ятницю була 23,2 , у суботу вона дорівнювала 21,5 , а в неділю

становила 21, 8.Знайдіть середню температуру протягом трьох днів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

22,17 градуса

Пошаговое объяснение:

(23,2+21,5+21,8):3=(45+21,5):3=66,5:3=22,1666...=22,1(6) или приблизительно  22,17