Акціонерне товариство "Смачного" продало в суботу 46 коробок цукерок, а в неділю - 62 таких

коробки. У неділю було продано на 120 кг цукерок більше , ніж у суботу. Скільки кілограмів цукерок було продано в суботу і скільки - в неділю?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябова Алёна.
62-46=16 коробок у неділю продано більше
120:16=7,5 кг цукерок в одній коробці
46*7,5=345 кг продано у суботу
62*7,5=465 кг продано у неділю
===================================