Виразіть із рівняння змінну у через х та знайдіть два які-небудь розв'язки рівняння: 1)x+y=5

2)x-3y=-6 3)-2x+y=3 4)5x+2y=-10 5)2y-3x=0 6)5x-0.5y=4 пожалуйста сделайте

Ответы на вопрос

Отвечает Булдина Анастасия.

1)x+y=5\\\\y=5-x\\\\x=1 \ ; \ y=4\\\\x=0 \ ; \ y=5\\\\\\2)x-3y=-6\\\\3y=x+6\\\\y=\frac{x+6}{3} \\\\x=3 \ ; \ y=3\\\\x=6 \ ; \ y=4\\\\\\3)-2x+y=3\\\\y=3+2x\\\\x=0 \ ; \ y=3\\\\x=2 \ ; \ y=7

4)5x+2y=-10\\\\2y=-5x-10\\\\y=-2,5x-5\\\\x=0 \ ; \ y=-5\\\\x=-2 \ ; \ y = 0\\\\\\5)2y-3x=0\\\\2y=3x\\\\y=1,5x\\\\x=0 \ ; \ y=0\\\\x=2 \ ; \ y=3\\\\\\6)5x-0,5y=4\\\\0,5y=5x-4\\\\y=10x-8\\\\x=0 \ ; \ y=-8\\\\x=1 \ ; \ y=2