Розв'язати не повні квадратні рівняння1)4x²+1=02)5x²-7x= 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Оля.

Ответ:

Объяснение:

1)4х²=1

х²=4

х=2

2)х(5х-7)=0

х=0 , Або 5х-7=0

5х=7

х=7/5 (Цілі я забув як це правильно але просто без цілих)