При якому значенні параметра рівняння (2a-3)x=6a-11 має корінь що дорівнює числу -3


Ответы на вопрос

Отвечает Глебус Ирина.

Ответ:

a = \frac{5}{3}

Объяснение:

(2a - 3)x = 6a - 11

x = -3

-3(2a - 3) = 6a - 11

-6a + 9 = 6a - 11

12a = 20|:12

a = \frac{20}{12} = \frac{4 * 5}{4 * 3} = \frac{5}{3}