Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 33 см.Йогооснова відноситься до бічної сторони як

5:3.Знайти cnjhjyb трикутника.Ас - основа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмкина Светлана.

Відповідь: 15 см основа; 9 см бічна сторона.

Пояснення:

х - коефіцієнт пропорційності.

Тоді 5х довжина основи; 3х довжина бічноі сторони.

Р= 5х+3х+3х. За умовою:

5х+3х+3х=33

11х=33

х=33:11

х=3

5х= 5*3=15 см довжина основи;

3х=3*3=9 см довжина бічноі сторони