Розділ 31162. Розв'яжіть систему рівнянь 2x+y= -2-6x-3y=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.
2х+у=-2
2х+у+2=-2+2
2х+у+2=0
-6х-3у=6
-6х-3у-6=0
2х+у+2=0