1)добуток суми на різницю чисел 13 і 1,7​ 2) подвоєна сума чисел 5,7 і (-1,3)3) добуток суми

квадратів а і б на їх різницю

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивина Екатерина.

№ 1.    (13 + 1,7) · (13 - 1,7) = 166,11.

1) 13 + 1,7 = 14,7 - сумма

2) 13 - 1,7 = 11,3 - разница

3) 14,7 · 11,3 = 166,11 - произведение

№ 2.   (5,7 + (-1,3)) · 2  = 8,8.

1) 5,7 + (-1,3) = 5,7 - 1,3 = 4,4 - сумма

2) 4,4 · 2 = 8,8 - удвоенная сумма

№ 3.   (а² + b²) · (a² - b²) = a⁴ - b⁴.

1) a² + b² - сумма квадратов а и b

2) a² - b² = (a + b) · (a - b) - разность квадратов

3) (a² + b²) · (a² - b²) = a² · a² + b² · a² - a² · b² - b² · b² = a⁴ + b²a² - a²b² - b⁴ = a⁴ - b⁴ - произведение