СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛІВ!!!!!.Скласти рівняння прямої, що проходить через початок координат: а)

паралельно; б) перпендикулярно до прямої 3x - 4y + 5 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Данилушкина Дарья.

Ответ:

l = (3; -4),

(x - (-7))/3 = (y - 8)/(-4),

(x+7)/3 = (8 - y)/4

4*(x+7) = 3*(8-y)

4x + 28 = 24 - 3y,

4x + 3y + 28 - 24 = 0,

4x + 3y + 4 = 0.

Ответ. 4x + 3y + 4 = 0.

Объяснение:

Удачи в роботе :)