. У першому ящику в 5 разів більше мандаринів, ніж у другому. Скільки кілограмів мандаринів в

кожному ящику, якщо в двох ящиках разом 48 кг мандаринів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тайшин Никита.

Объяснение:

х - 1й ящик,

5х - 2й ящик

х+5х =48

6х=48

х=8

2й ящик = 8 кг

1й ящик = 8×5=40 кг