Даю 60 баллів пж срочно поможіть У трьох ящиках було 75 кг апельсинів. У другому ящику апельсинів

було в 4 рази більше, ніж у першому, а в третьому – на 3 кг менше, ніж у першому. Скільки кілограмів апельсинів було у першому ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Аманкелдина Айбобек.

Ответ:

13 кг апельсинов

Объяснение:

1 ящик — х кг апельсинов

2 ящик — 4х кг апельсинов

3 ящик — х - 3 кг апельсинов

Всего — 75 кг апельсинов

х + 4х + х - 3 = 75

6х - 3 = 75

6х = 75 + 3

6х = 78

х = 78 : 6

х = 13

1 ящик — (х) = 13 кг апельсинов