У садівника на продаж є 18 саджанців вишні й 10 саджанців груші. Перший покупець вибрав один

садженець груші. Яка ймовірність того, що другий покупець, який також хоче придбати один саджанець, вибере вишню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Размовка Максим.

Пояснення:

Перший покупець вибрав один садженець груші. Залишилося 18 саджанців вишні й 9 саджанців груші.

P(A)=\frac{18}{18+9} =\frac{18}{27}=\frac{2}{3}.

Відповідь: Р(А)=2/3.

Отвечает Курмангали Шалкар.

Объяснение:

Надеюсь что все правильно:)