знайдіть різницю арифметичної прогресії якщоперший і третій члени арифметичної прогресії відповідно

дорівнюють 6 та 20​

Ответы на вопрос

Отвечает Dolbeev Roman.

\displaystyle\bf\\a_{1} =6\\\\a_{3} =20\\\\a_{3} =a_{1} +2d\\\\2d=a_{3} -a_{1} =20-6=14\\\\d=14:2=7\\\\Otvet:d=7