Лінійну функцію задано формулою у = 4x - 1. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення

аргументу дорівнюе числу -2:2) значення аргументу, при якому у = 11.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чурина Аня.

Ответ:

1) -9
2) 3

Объяснение:

1) у=4x-1, x=-2
у=4*(-2)-1=-9
2) 11= 4x-1
11+1=4x
12=4x

x=3