Функцію задано формулою y=3x-1.знайдіть значення функції якщо значення аргументу -2


Ответы на вопрос

Отвечает Може Аня.

Объяснение:

у=3*(-2)-1

у=-6-1

у=-7

Отвечает Сафронова Жанна.

Ответ:

-7

Объяснение:

х это аргумент

у это функция

________________

у= 3*(-2) - 1= -6-1= -7