При якому значенні a графік функції у=-14х-а проходить через точку М(-12;2)?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

при а=166

Объяснение:

-14*(-12)-а=2

168-а=2

а=168-2

а=166