3. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка функції y=-0, 5х+4 з осями

координат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Дина.

графік функції перетинає вісь абсцис, коли у=0. підставимо. -0,5х+4=0; -0,5х= -4; х=8. Відповідь: перетин з віссю ОХ: (8; 0).

графік функції перетинає вісь ординат, коли х=0. → у= -0,5*0+4= 0+4=4. → (0; 4)